Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vnitřní vidění


Vnitřní záření je jakási lidská obdoba rentgenu nebo nukleární magnetické rezonance právě tak složité. Zahrnuje schopnost vidět – v rámci určitého rozsahu - do jakékoliv hloubky a v jakémkoliv rozlišení (měřítku),přesně tak, jak chci a potřebuji. Je to nový způsob vnímání věcí.

 

Když chci pozorovat nějaký orgán, soustředím se na něj. Pokud chci vidět do orgánu nebo jeho určité části, zaměřím se tam. Jestliže chci vidět mikroorganismus který pronikl do těla, zaměřím se na něj. Obrázky které vidím vnitřním zrakem, vypadají úplně stejně jako skutečné obrazy orgánů:například zdravá játra mají tmavě červenou barvu - a právě tak je vidím.Jestliže játra byla nebo jsou postižena žloutenkou,skutečně jsou žlutohnědá. Pokud byla osoba léčena chemoterapií, obvykle jsou játra zelenohnědá. Mikroorganismy vypadají stejně jako po mikroskopem.

Tyto zážitky vnitřního vidění,které byly zpočátku spontánní, jsem se později naučila kontrolovat. Zjistila jsem, že k tomu, abych mohla vidět tímto způsobem, se musím nacházet ve stavu otevřenosti, kdy je aktivovaná šestá čakra (třetí oko) a mysl je klidná a soustředěná. Později jsem nalezla techniky, které mi pomáhaly tento stav navodit, což tni umožnilo své vnitřní vidění používat, kdykoli bylo potřeba. Nedařilo se mi to však, pokud jsem byla unavená - jednak je tehdy těžší soustředit se a uklidnit mysl, jednak je těžké z šit frekvenci vibrací. Také jsem přišla na to, že málo záleží na tom, jestli mám oči otevřené nebo zavřené, kromě těch situací, kdy dochází k prolínání s informacemi přijímanými otevřenýma očima. Někdy tato doplňková informace moje soustředění zlepší, jindy naopak. Mívám oči otevřené, když chci zaměřit pozornost na určité místo. Jindy oči zavírám, abych nevnímala ostatní informace, které by mohly moji pozornost narušit.

Literatura : Ruce světla - Barbara Ann Brennan

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

PortrétPoslední fotografie
Archiv

Kalendář
<< srpen / 2020 >>

Statistiky

Online: 8
Celkem: 994450
Měsíc: 9792
Den: 362