Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak získat partnera zpátky

Jak získat partnera zpátky

Jak vám můžu já pomoci.

1.      Zkontroluji vaše vzájemné city. Touhu být spolu, lásku, city, důvěru. Podle toho zjistím, jestli je tu možnost záchrany vašeho vztahu anebo jestli je už pozdě na záchranu. Nahlédnu do budoucnosti, jestli je tu ještě šance na společnou budoucnost.

2.      Pokud je šance na záchranu vztahu, tak zkontroluji psychický stav partnera, jestli má starosti, problémy.

3.      Pokud není komunikace mezi partnery a vy chcete znát příčinu rozchodu, nebo jeho pohledu na vás, co mu vadí, atd. Naladěním na jeho podvědomí zjistím příčinu problému.

4.      Navrhnu řešení celého problému a je na vás jestli se rozhodnete využít mé pomoci a pokusit se získat partnera zpět. Posílení, měření, úpravu provádím na dálku. Partner nemusí vědět, že se na něm něco provádí. Je lepší udělat pro vztah něco, než později litovat, že jste nic neudělali.   

Vaše dotazy pište na můj email: arachnid@seznam.cz  U dotazů uvádějte vaše jméno, datum narození i osob kterých se to týká. To z důvodu naladění na danou osobu a získání tak informací které potřebuji pro řešení vašeho problému.

 


Rozchod, ztráta partnera.

Přišel den kdy vám váš partner, kterého milujete, řekl, odcházím, nemůžu dál s tebou být anebo jen tak zmizí z vašeho života bez jediného slova. Váš život se v tu chvíli zastaví a vy nevíte co dál. Co dělat, proč se to stalo, proč zrovna já. Tahle ta slova a spoustu podobných vám každý den budou hlavě znít. Láska, kterou v srdci máte, vám nedovolí na něj zapomenout a vy chcete vrátit čas a být opět spolu jako dřív.

 

Jak tuhle situaci řešit, jak získat partnera zpátky?

Ať už se stalo mezi vámi cokoliv, zapomeňte na hněv, který v sobě máte. Když ve vašem srdci převládá hněv, jen těžko budete hledat cestu k získání svého partnera nazpět. Protože každý rozchod ovlivní jak náš psychický, tak i zdravotní stav, tak je třeba dát do pořádku sebe a potom teprve vyvíjet nějaké kroky k získání partnera.

Ať už bylo důvodem rozchodu cokoliv je třeba jako první obnovit komunikaci mezi partnery.

Když mu budete psát nebo volat, neprobírejte minulost vašeho vztahu, ale snažte se znova navázat přátelství. Minulost nevrátíte zpět a pro vás je důležitá přítomnost.

Proč nenapíšeš, proč neodpovíš, co jsem ti udělal-a, máš mě ještě rád, atd., tak na tohle zapomeňte. Tohle ještě více vytvoří mezi vámi propast, kterou půjde jen velmi těžko překonat. Přesto že od vás partner odešel tak i on se může trápit rozchodem a tyhle otázky mu nepomůžou najít cestu zpět k vám. Je třeba psát takovým stylem, jako byste se teprve krátkou dobu znaly. Je třeba si opět získat jeho důvěru k vám.

Když se vám podaří navázat s partnerem opět kontakt tak máte jen s části vyhráno. Další části je vaše společná schůzka, kde se pozná, jestli opravdu máte oba stejný zájem na tom, abyste opět mohly mít spolu vážný vztah, a poznáte i jestli se daná osoba změnila, pokud očekáváte změnu v jeho chování a postoji k vám.

Když i tohle zvládnete, tak nezbývá než se vyvarovat starých, chyb, kvůli kterým, došlo k rozchodu a máte před sebou šťastnou společnou budoucnost.

 

Aby se tohle vše mohlo ale stát, tak je také dobré vědět, než podniknete první kroky k jeho získání zpět, jaké jsou po rozchodu jeho veškeré city k vám. Jedná se o lásku, touhu být spolu, city a důvěru.

Dále je dobré vědět jak je na tom partner po psychické stránce. Ten kdo má oslabený nervový systém, špatně zvládá řešení svých starostí, má oslabené pozitivní emoce anebo hodně energie u všech negativních emocí a nakonec oslabené čakry, jen těžko bude pozitivně reagovat na vaši snahu o jeho návrat k vám.

Je důležité tohle vědět a dát tohle vše do pořádku. Jen tak máte větší šanci získání vašeho partnera zpět.

 

 

 

 
 

 

PortrétPoslední fotografie
Archiv

Kalendář
<< leden / 2022 >>

Statistiky

Online: 7
Celkem: 1131443
Měsíc: 8133
Den: 310