Jdi na obsah Jdi na menu
 


Správné rozhodnutí

Každý z nás děláme denně nějaká rozhodnutí, které ovlivňují náš život. Může se jednat o malá nebo velká rozhodnutí, přesto každé takové rozhodnutí je důležité a může buď pozitivně anebo negativně ovlivnit náš život. Rozhodnutí děláme na základě svého rozumu nebo intuice. Existuje však ještě jedna metoda jak udělat správné rozhodnutí.

 

Jedná se o měření energie špatné události, smůly.

Je to vlastně zjišťování odpovědi pomocí kyvadla a tabulky, jak dopadne určitá událost, odpověď je sdělena v procentech. Podle procent se dá zjistit daleko přesněji, jak určitá událost dopadne.

K měření energie smůly používám tabulku s procenty s procenty od -50% do +50% s 0% uprostřed a kyvadlo. Více než rok a půl jsem prováděl měření různých událostí a rozhodnutí. Výsledek je takový že jsem dosáhl více jak 99% úspěšnosti měření. Výhoda je v tom že si svůj výsledek měření můžete zkontrolovat, protože se ptáte na událost, kterou se chystáte uskutečnit. Samozřejmě je důležité položit co nejlépe otázku, na kterou chcete znát výsledek měření. Např.: Chystáte se na cestu vlakem v 4:45 do Brna. Zeptáte se: Jak na tom budou s energií smůly, když do Brna pojedu vlakem v 4:45 hod? Ukáže vám to hodnotu energie -10%. To znamená, že vše proběhne pořádku. +15% můžete očekávat problémy při cestování. Potom je lepší vyhledat jiný spoj.

Je někdy zvláštní sledovat události, které mění danou situaci podle toho, co vám kyvadlo ukázalo. Kyvadlo vám ukázalo, že vás při určité události čeká smůla, vy přesto určitou akci podniknete a už si říkáte, že kyvadlo se spletlo. Najednou se začnou dít události, které nakonec mění danou situaci podle výsledku měření kyvadlem.

Tímto způsobem si můžete zjistit, jak dopadne jakákoliv událost, návštěva kina, nákup, cestování, hledání práce, investování, rozhodnutí, setkání, telefonát, atd.

Měření je třeba provádět ještě ten den, kdy se chystáte udělat určité rozhodnutí. Protože měření energie smůly dopředu, není moc přesné, hodnota se může během dalších dnů a vlivem událostí měnit.

Musím ale některé zklamat, čísla do loterie tímto způsoben nejde určit.

Své případné dotazy pište na můj email.:  arachnid@seznam.cz

Arachnid

 
 

 

PortrétPoslední fotografie
Archiv

Kalendář
<< leden / 2022 >>

Statistiky

Online: 8
Celkem: 1131434
Měsíc: 8129
Den: 310