Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Kdo jsem.

 

 

j.jpg

Jmenuji se Vítězslav, Jsem ročník 1971.

 Zajímám se o práci s energií, léčení pomocí energie, výklad karet, kyvadlo, energetické obrázky a spoustu dalšího. Více najdete v úvodu stránek na: www.ezoterika.estranky.cz

 

Jak pracuji, jakým způsobem.

Pracuji na dálku. To znamená, že není potřeba osobní kontakt a vy nemusíte nikde cestovat. Další výhodou je že váš problém se může řešit okamžitě. Výsledek práce na dálku anebo osobního kontaktu je stejný, pokud se umíte na daného člověka naladit. V tomto směru jsem schopen se na vás naladit a směřovat energii správným směrem. Informace o dané osobě získávám tak, že se naladím na danou osobu a to buď pomocí jména a data narození anebo pomocí fotografie. Tímto způsobem provádím jak zjišťování informací tak i léčení. Výsledek působení je stejný jako při osobní návštěvě.

 

 

Jak psát dotazy.

 Napište jména a data narození osob, kterých se daný problém týká a popřípadě o jaký problém se jedná. Já vám napíšu, jak situace vypadá, co by se tady dalo dělat, atd. V případě zájmu řešení problému se potom domluvíme na odměně za mou pomoc.

 

V jakých oblastech vám můžu pomoci, najdete tady: www.ezoterika.estranky.cz/clanky/potrebujete-pomoc_-oblasti_-v-kterych-jsem-vam-schopen-pomoci_.html

 

 

 Někdy ve výjimečných případech se může stát, že po mém působení energie můžete cítit únavu, teplo, brnění rukou, atd. Proto je výhoda při působení na dálku, že v případě těchto příznaků jste doma a nemusíte nikde cestovat. Tyto příznaky netrvají dlouho a během krátké doby odezní.

 

 Ti co moc nevěří, že to funguje, tak důkaz pro ně je ten, že problém který jim pomůžu řešit, bude vyřešen.

 

 Energii a schopnosti, které mám, jsem nezískal z žádných placených kurzů, zasvěcení, atd., ale je to dar od Boha.  Já nemám žádné certifikáty, ty ještě nikoho neuzdravily, ale mám výsledky.

 

 Na své stránky nedávám příběhy a poděkování od lidí, kterým jsem pomohl, nemám to zapotřebí. Když někomu dokážete pomoci, pro vás je to úspěch, ale ten komu jste pomáhaly, si vytrpěl své. Ti to lidé si zaslouží, aby bylo ctěno jejich soukromí.

 

 Tomu komu je dáno pomoci, vždy cestu najde. Cesta k pomoci mu bude ukázána.

 

 

Můj email: arachnid@seznam.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

PortrétPoslední fotografie
Archiv

Kalendář
<< leden / 2022 >>

Statistiky

Online: 4
Celkem: 1131428
Měsíc: 8127
Den: 310