Jdi na obsah Jdi na menu
 


Numerologická předpověď

Chcete vědět co vás čeká v daném roce , vaše osobní roční vibrace? Pokud ano, tak jste tady správně.

Co proto udělat.

Numerologie používá čísla od 1 do 9

Spočítejte si vaše životní číslo. Například: 3.11.1965, 3+1+1+1+9+6+5=26= 2+6=8 Životní číslo je 8.

Spočítejte si rok. Například: 2015, 2+1+5=8

Životní číslo + rok = osobní roční vibrace. 8+8=16=1+6=7

Osobní roční vibrace platí od vašeho data narození.

Význam čísel

1 nové začátky, nezávislost, síla, vůle, cílevědomost, důstojnost, touha po pokroku, vůdčí schopnosti.   Lidé, kteří s námahou usilovali o dosažení určitého cíle se dočkají odměny za své snažení.Postup v zaměstnání, začátek nových známostí. Člověk vyhledává samotu, někdy se cítí osamělý.Menší schopnost přijímat rady, chce si vše dělat podle svého. Radno pěstovat laskavost. Někdy silná touha po dosažení cíle vede až k bezohlednosti.

2 ztělesňuje radost ze života a mravnost ducha. Ztvrdí nebo poopraví základní charakterové vlastnosti a obdaruje jedince schopností se blýsknout smyslem pro humor, pozorností k jiným a citlivostí.Smysl pro vyjednávání, hledání rovnováhy vedou k překonání překážek. Mohou však někdy znamenat přílišnou citlivost a ostatní toho mohou zneužít. Znamená spravedlnost a neochvějně lpí na všem, čemu věří. Člověk s dvojkou je až nesmyslně nezištný, je citlivý na stres. Všechno bere vážněji než jindy, snadno se nechá zneužít. Bude vstřícnější než v jedničce, tolerantnější a ochotnější ke spolupráci. Zvýšená láska k domovu. Touhy dvojky jsou lehce dosažitelné, nové vztahy, mnoho nových přátel a rozvoj všech vztahů.

3 myšlenková činorodost, úspěch ve studiu a rozvíjení koníčků. Člověk je samostatný, komunikativní, neohrožený. Prorazí si cestu k velkým činům, není závislý jako ve dvojce. Rychle mění svůj cíl a činnosti převádí do jiných vod. Nečeká, až mu příležitost zaklepe na dveře, naopak jí jde sám hledat. Cítí se dobře ve velké společnosti. Veselost a nadšení jsou vlastní trojky. Bylo by dobré držet se jedné věci a donutit se provést ji do konce. V tomto roce se člověk vyrovná s minulostí. Odpusťte a bude vám odpuštěno, do dalšího období půjdete s klidným srdcem.

4 fyzická aktivita a síla. Možnost unáhlených, omezujících rozhodnutí, sklony k přepracovanosti.Nastávají různé překážky, které byste měli hravě zvládnout, pokud budete dbát na rovnováhu, dostaví se úspěch. Hodí se k nákupu nemovitostí, investicím, záleží na materiálním zajištění. Vyznačuje se zálibou pro vše přímé, se sklonem k nepřetržité práci a jednotvárnosti. Silná vůle je další dobrou vlastností. Má sklon k přehnané přesnosti, až k puntičkářství. Je to ale úspěšné číslo.

5 v tomto roce se budete více zajímat o praktické věci, zbavíte se omezení, která jste na sebe naložili ve 4. Pětka podněcuje lásku k cestování a touhu po novém prostředí. Nezbytné změny jak v okolnostech,tak v nitru. Všechny změny, které vykonáte v pětce mohou být příznivé, i když se vám to na první pohled nemusí zdát. Vábí vás vše nezvyklé, okouzluje vše bizarní. Budete udivovat ostatní svými nenadálými činy. Zamýšlejte se, co je důležité a čiňte jen toto. Nezanedbávejte staré vztahy a staré přátelé, získáte tím špatnou pověst. Nehledejte ve všednosti.

6 je spolehlivá a čestná. Touží po harmonii, kráse, klidu a pohodě. Je to vhodný rok utužit staré vazby, více se věnovat lásce a rodině. Nastává velký pocit odpovědnosti za své blízké a vůči širšímu společenství. Nejlépe se budete cítit ve známém prostředí, nablízku své rodiny, bude vás zajímat umění a vše krásné. Obchodní schopnost je v tomto roce snížená, budete mít větší rozptyl zájmů. Budete ve veliké vážnosti za svůj klidný a spravedlivý přístup k ostatním.

7 mohou nastat změny, které se týkají citů, práce i domova. Budete ochotně pomáhat slabším.Větší představivost a podivná prudká mentální moc. Bez zachvění zdoláte i těžké starosti, začnete se více zajímat o duchovní pojmy, přemýšlet, co je mezi nebem a zemí, životem a smrtí. V duchovní rovině velký posun. Můžete propadat melancholii, skleslosti až k depresím. Více v tomto čase uděláte pro jiné, než pro sebe.

8 máte velkou sílu a zdatnost. Jste schopní velkých činů. Najdete klid a rovnováhu, vůle i zdraví se upevní a v lásce najdete harmonii. Budete hromadit úspěch za úspěchem. Vše budete měřit materiální hodnotou, protože toužíte po síle a moci. Bude se vám dařit získávat peníze, je možná i výhra. Více poslouchejte svou intuici a instinkty. Budete se umět radovat z úspěchu.Držte se přísloví: „jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá“.

9 naplnění a končení cyklu. Užijte si plody své práce z minulosti. Dokončete vše, co je třeba. Pokud to bylo už dlouho naplánované, můžete se stěhovat, měnit práci, podnikat daleké cesty. Nepouštějte se do úplně nových věcí, smluv, půjček.Plánujte nové věci a začněte je až ve vibraci jedničky (příští rok).

 
 

 

PortrétPoslední fotografie
Archiv

Kalendář
<< leden / 2022 >>

Statistiky

Online: 5
Celkem: 1131440
Měsíc: 8130
Den: 308