Jdi na obsah Jdi na menu
 


Když se vysloví slovo energie, většinou nás nenapadne ta, která je skrytá. Zmínit se ale chceme o vesmírné energii, která v člověku vyvolává tak trochu strach. Dá se s ní opravdu léčit, posilovat imunitní systém, nabírat sílu?


 Energie nás dozajista obklopuje a mnozí léčitelé ji využívají k tomu, aby nám odpomohli od mnoha nemocí. Žádný člověk, tedy ani léčitel, ji nemůže dávat ze sebe. Vesmírná energie většinou jen „projede" tím, kdo chce pomoci a zaměří se na toho, kdo má být obdarován. S touto energií se dá ale pracovat i jinak a má už své využití i v obchodních řetězcích. Člověk, který s ní umí pracovat, dokáže s její pomocí nabít určité výrobky a vnukne do nich informaci, aby se prodávaly. Tuto strategii už znají mnozí hlavně zahraniční odborníci a platí se za ni nemalé částky.


 Existují ale také takzvané energetické koule, neboli koule energie PSI. Jde o spoutání energie do tvarů vytvořených naší myslí a jde také o způsob, jak se naučit tuto energii uzavřít. Dělá se to tím způsobem, že se ruce dají před sebe a představujeme si je jako „pípu" energie. Tímto způsobem ji necháme odtéct do energické koule, kterou si představujeme mezi dlaněmi. I když ji nemůžeme vidět, můžeme vycítit, že není dost silná a ještě trochu energie přidáme. Ruce se oteplí a budou se trochu chvět, ale to k tomuto obřadu patří. Také je dobré zkusit si vytvořit energetické koule během různých pocitů a sledovat změny, které nastávali. Pokud dojdeme na daleko, že energické koule uvid můžeme začít se změnami ji barvy a tvarů. Vlastně s nimi svým způsobem můžeme dělat přesně to, co chceme.
 Stejnou metodou jako energické koule můžeme vytvořit i ochranné štíty. S energií, která nás obklopuje, si vytvoříme jakési energické pole. Škodlivá energie se díky tomu odrazí a vrátí se k tomu, kdo ji vyslal. Pokud potřebujeme vytvořit ochranný štít, nesmíme se uzavřít úplně, aby mohla pozitivní energie proudit oběma směry.


 Myslíte si, že není možné pohybovat předměty pomocí energie? Ale ano, je. Nejdříve si vytvoříme kouli energie PSI a položíme před sebe něco lehkého, například slabou tužku nebo balónek. Poté zformujeme energickou kouli a zhustíme její energii, jak je to jen možné. S energickou koulí mezi rukou a předmětem suneme tento předmět a nezapomínáme, že se předmětu nikdy nesmíme dotýkat rukou, vše se odehrává pouze díky námi stvořené energické kouli. Dost velký zázrak, nemyslíte?


 Další ze skrytých energií můžeme nalézt ve stromech, které patří mezi živé organismy a umí dodávat sílu nejen fyzickou, ale i duševní. Strom nás dokáže chápat, vyvolat v nás pocity lásky, a pokud je s námi naladěn na jednu vlnu, může nám dopomoci i k uzdravení. Pokud chceme začít léčením pomocí stromu, je potřeba jej o jeho energii nejdříve poprosit. Nikdy si nevybíráme nemocné stromy,ani stromy napadené škůdci.Strom,od kterého žádáme o pomoc,musí být zdravý,aby měl dostatek energie i poté,co nám nějakou předá.Po přelivu energie mu za jeho ochotu nezapomeneme poděkovat. Nejlépe se energie ze stromů přenáší tak, když u něj stojíme úplně bosí a nemáme na sobě žádné šperky. Přebírat ji můžeme dvojím způsobem. Buď strom obejmeme a na chvíli s ním splyneme, nebo se s nějakým stromem začneme „kamarádit". Ve druhém případě nám takový strom může pomoci i tehdy, když nejsme v jeho blízkosti. Síla myšlenky je u živých organismů tak velká, že spolu s naší představivostí dokáže i na první pohled zázraky.


 Mnoho lidí se také diví, jak mohou léčitelé pomoci na dálku. I tady jde o vysílanou energii, která si umí díky síle myšlenky bezprostředně nalézt svůj cíl. Citlivější jedinci pociťují slabé brnění nebo teplo, vyzařování energie má někdy takovou sílu, že dotyčného začne bolet hlava. V takových případech se ale vždy jedná o energii, která je velice pozitivní a přínosná. Některé nemocnice už dokonce začínají s léčiteli spolupracovat a výsledky jsou více než patrné.
 Myslíte si snad, že nic z toho neexistuje, že si energii nelze vypůjčit ani s ní pomáhat? Zkuste se v tom případě více zamyslet nad sebou, nad životem a smrtí, nad existencí věcí, které jsou, a přesto nejsou vidět. Existuje snad sen, který jste nebyli schopni vzít do ruky, ale na který si i přesto bezprostředně po probuzení pamatujete? Nebo je i sen pouhé a neuchopitelné nic, co se nikdy  odehrávalo?

(han)

 
 

 

PortrétPoslední fotografie
Archiv

Kalendář
<< leden / 2022 >>

Statistiky

Online: 4
Celkem: 1131427
Měsíc: 8126
Den: 312