Jdi na obsah Jdi na menu
 


Negativní energie v bytě.

Není vidět ani cítit, přesto tady je a může nám hodně znepříjemnit náš život

 

Negativní energie v bytě nám může velmi znepříjemnit život a to tím, že jsme vystaveni jejímu působení. Její působení má vliv na náš zdravotní stav jak po fyzické tak i po psychické stránce. Špatné spaní, noční můry, oslabené zdraví, bolesti hlavy, atd. 

Někteří lidé, kteří jsou citlivější na vnímání energií, ji můžou vnímat jako bolest a motání hlavy a tak včas se snažit o její odstranění. Většina lidí ale ji nevnímá a tak jsou vystaveni jejímu působení, aniž by to věděli.

Zdrojem negativní energie v bytě může být cokoliv. Negativní energie může vyzařovat z různých předmětů, novin, ale i z květin. 

Proti negativní energii v bytě se můžeme bránit, tak že zjistíme zdroj negativní energie a ten odstraníme.

Další možnost je pomocí energetických obrázků k tomu určených.

Energetické obrázky tlumí negativní energii v bytě na 0%. Energetický obrázek na tlumení negativní energie v bytě funguje tak, že obrázek stačí položit kdekoliv v místnosti a energie, která je do obrázku vložena odstraňuje negativní energii v bytě. Energie v obrázku, která je do něj vložená je časově neomezená a působí okamžitě. Doporučuji obrázek do každé místnosti kde se nejvíce zdržujete.

Více o obrázku na odstranění negativní energie v bytě najdete tady:  www.ezoterika.estranky.cz/clanky/energeticke-obrazky_-karticky.html

 

Vaše dotazy ohledně negativní energie, popřípadě její změření, pište na můj email:  arachnid@seznam.cz

 

 

 
 

 

PortrétPoslední fotografie
Archiv

Kalendář
<< leden / 2022 >>

Statistiky

Online: 4
Celkem: 1131428
Měsíc: 8127
Den: 305