Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 

 Vaše zdravotní problémy, jak na to.

V dnešní době, jsou nemoci stále komplikovanější a odolnější vůči běžným lékům. Může za to nejenom prostředí, ve kterém žijeme, ale i stres a starosti které každý den zažíváme. Pokud to bude v mích možnostech, budu se snažit váš problém vyřešit až do úspěšného konce.

 

Jak Vám mohu pomoci a co máte proto udělat vy.

 Při dotazu na váš zdravotní stav napište vaše jméno, datum narození, nebo zašlete foto, popřípadě osob, kterých se dotaz týká. Tyhle informace potřebuji, abych se mohl naladit na danou osobu a zjistit jak vypadá daná situace.

Pokud trpíte nějakou nemocí, nebo jiným zdravotním problémem o kterých bych měl vědět, tak je dobré to napsat, ať vím na kterou oblast se mám více zaměřit.

 

Jak se dozvíte jak je na tom vaše zdraví.

Po obdržení vašeho dotazu zjistím, která místa ve vašem těle jsou oslabená, kde je zdroj zdravotního problému. Protože čakry a emoce mají také velký vliv na naše zdraví, tak provádím současně i kontrolu vašich čaker a emocí. Výsledek své práce vám zašlu spolu s odpovědí na váš dotaz.

 

Jakým způsobem provádím léčení.

Protože pracuji na dálku, tak nemusíte nikde za mnou cestovat a můžu se vám tak co nejdříve věnovat a pracovat na odstranění vašeho problému.  Více informací o tom jakým způsobem pracuji, najdete tady: www.ezoterika.estranky.cz/clanky/neco-o-mne--jakym-zpusobem-pracuji--jak-psat-dotazy..html

 

 Co proto máte udělat vy.

Na den, kdy budu provádět posílení, se nemusíte ani nijak zvlášť připravovat, energie si cestu k vám už sama najde. Můžete sledovat televizi, nebo ležet, atd.  Dále stačí napsat, který den můžu provést posílení. Nejvhodnější doba je k večeru, popřípadě podle domluvy.

 

Co můžete očekávat po mém působení energie na vás.

Po mém posílení oslabených míst pomocí léčivé energie se může někdy stát, že se váš zdravotní stav se trochu zhorší, nemusíte se toho obávat, nemělo by to trvat dlouho. Někteří můžou vnímat při mém působení pocit tepla, jemné brnění, motání v hlavě. Tyto příznaky netrvají dlouho.

 

Jak se dozvíte, že je vše v pořádku.

O průběhu posílení vás bud informovat, popřípadě o dalším posílení pokud bude potřeba. Podle závažnosti zdravotního problému je někdy třeba posílení opakovat. K uzdravení dochází v krátké době. Mé působení trvá zhruba 3-4 dny, potom provádím kontrolu a popřípadě další posílení.

 

Odměna za mou pomoc je různá podle závažnosti problému. Než začnu s posilováním, tak se domluvíme na odměně a vy se rozhodnete, jestli máte nebo nemáte zájem o mou pomoc.

 

Dotaz pište na můj email:  arachnid@seznam.cz 

 

Psychika

Nejčastější příčiny problémů s psychikou:

 

1, Stav našich čaker. Čakry mají velký vliv na naše psychologické funkce. Informace o čakrách najdete tady: www.ezoterika.estranky.cz/clanky/cakry/psychologicka-funkce-sedmi-hlavnich-caker_.html

2, Nervové centrum v oblasti mozku. Tam se nachází řídící centrum, které ovládá naše smysly.

3, Oblast kolem ramenou. Když si berem hodně starostí na sebe, než stačíme zvládat, tak se tíha problémů ukládá na naše ramena a dochází k oslabení.

4, Nadledviny, ty redukují stres a jsou pro nás důležité.

5, Autonomní nervový systém. Nervový systém propojuje veškeré orgány v našem těle. Když je oslabený, tak se dají očekávat problémy u některých orgánů.

6, Emoce. Jedná se jak o negativní tak i pozitivní emoce.

Hlavní negativní emoce: nenávist, hněv, pomsta, zášť, strach, chtivost, žárlivost, stres

Hlavní pozitivní emoce: láska, nadšení, touha, vášeň, víra, štědrost, důvěra

 

 autonomni-nervovy-system.jpg

 

 

 

 
 

 

PortrétPoslední fotografie
Archiv

Kalendář
<< leden / 2022 >>

Statistiky

Online: 8
Celkem: 1131434
Měsíc: 8129
Den: 310