Jdi na obsah Jdi na menu
 


Co všechno se dá změřit a zjistit pomocí kyvadla.

 Lidské tělo.

Pomocí kyvadla můžeme najít nemocnou oblast nebo orgán. Nejlépe se k tomu hodí anatomický atlas. Pohybujeme kyvadlem nad obrázkem člověka, a když najdeme nemocnou oblast tak kyvadlo se začne otáčet dokola. Potom už stačí v nemocné oblasti zkontrolovat orgány a změřit jejich energii abychom zjistili, jak moc jsou poškozeny. Potom už jen stačí posílit poškozený orgán léčivou energií, aby došlo k uzdravení.

Nemocná bioplazma.

Je-li tělo nemocné, vzniká na místě onemocnění anormální zářivé pole, které nazýváme „nemocná bioplazma". Pomocí kyvadla a tabulky s procenty zjistíme kolik procent nemocné bioplazmy má člověk ve svém těle. Takto získaná informace nám dá vědět, jestli je člověk nemocný nebo ne a jak moc je to vážné. Pak stačí pomocí kyvadla odsát nemocnou bioplazmu, aby se zdravá bioplazma mohla přesunout na nemocné místo.

Čakry.

Vezmeme obrázek, na kterém jsou zakresleny čakry a pohybujeme kyvadlem nad jednotlivými čakrami a podle pohybu a směru otáčení poznáme, jestli jsou čakry v pořádku. Je dobré změřit i jejich energii abychom se ujistili jak je na tom čakra s energií. Potom pomocí kyvadla můžeme odblokovat a zharmonizovat čakry. Nebo se stačí jen na dotyčnou osobu naladit a energie si už cestu sama najde.

Hlavní negativní a pozitivní emoce.

Hlavní negativní emoce (vyhněte se jim)

nenávist

hněv

pomsta

zášť

strach

chtivost

žárlivost

Hlavní pozitivní emoce (zvládněte je)

láska

nadšení

touha

vášeň

víra

štědrost

důvěra

Pomocí tabulky s procenty změříme množství energie emocí v našem těle. U negativních emocí je ideální stav nula anebo do mínusu a u pozitivních emocí čím více tím lépe. Negativní emoce se dají snížit pomocí energetických znaků umístněných na nějaký předmět, který člověk nosí u sebe. Při snížení negativních emocí dojde k nárůstu energie pozitivních emocí.

Negativní energie v bytě.

Není vidět ale přesto tu je a škodí nám. Zdroj může být v květinách, časopisech, různých předmětech, atd. Najít zdroj se dá pomocí kyvadla, kyvadlo nám ukáže směr, kde se nachází zdroj neg.energie. Potom změříme množství neg.energie kterou zdroj vyzařuje. Ten kdo cítí negativní energii tak najde také zdroj ale pomocí kyvadla je to rychlejší. Negativní energie má vliv na spánek, bolest hlavy, nemoci atd. Můžeme ji odstranit tak že najdeme zdroj anebo pomocí energetických obrázků, které negativní energii tlumí na nulu.


Životní otázky.

Pomocí kyvadla se můžeme zeptat třeba jak skončí událost ….XYZ…?
Nebo co mám dělat v případě ..XYZ..?

 

Obrazek

 

 

Karta dne. 

Pomocí kyvadla můžeme najít svou kartu dne nebo ochranou kartu.

Stačí se zeptat kyvadla kde najdu kartu dne ,nebo ochranou kartu.Význam jednotlivých karet najdete v rubrice tarot.Tabulky najdete ve fotoalbu - tabulky.

 

Obrazek

Obrazek

 

 

Pomocí kyvadla můžeme měřit i jiné energie, používat různé tabulky na měření, ptát se na otázky. Je toho spousta a záleží jen na naší schopnosti práce s kyvadlem, jak budou naše odpovědi správné. Kyvadlo se nemýlí, může být jen špatně položená otázka. Proto věnujte pozornost, jak kladete otázku, na kterou chcete znát odpověď. Přeji hodně úspěchů při práci s kyvadlem.

 

Komentáře

Přehled komentářů

Dotaz

(Anna, 21. 9. 2008 16:21)

Dobrý den, chtěla bych poprosit, zda-li se dá zjistit, jestli se mohu věnovat výkladu či věštění ať už jakémukoli, kyvadlo, karty, atd. Narodila sem se 31.5.1988. Předem mockrát děkuji. Hezký den

Dotaz

(Radka, 20. 9. 2008 21:37)

Dobrý večer, narodila jsem se 27.8.1970 a ráda bych se dozvěděla, zda mám schopnosti pracovat s kyvadlem. Děkuji za odpověď.

Dotaz

(Roman, 19. 9. 2008 20:52)

Zdravím Vás a prosím,posudte,zda mám schopnost pracovat s kyvadlem.Narodil jsem se 01.01.1979Děkuji

Pro Renátu 20.4.68

(arachnid, 13. 9. 2008 16:13)

Vaše schopnost práce s kyvadlem je 70%.Chtělo by to u vás snížit energii stresu a harmonizovat čakry.

Prosba

(Renata, 13. 9. 2008 14:20)

Zdravím Vás a prosím,posudte,zda mám schopnost pracovat s kyvadlem.Narodila jsem se 20.4.1968.Děkuji

Pro Helenu 18.3.56

(arachnid, 11. 9. 2008 13:59)

Vaše schopnost práce s kyvadlem je 75%.

prosba

(Helena, 9. 9. 2008 10:09)

Dobrý den, narodila jsem se 18.3.1956, také by mne zajímalo, zda mám schopnost uspěšně pracovat s kyvadlem. děkuji

Pro Janu

(arachnid, 29. 8. 2008 23:55)

Vaše schopnost práce s kyvadlem je 55% a výkladu karet 60%.Je to sice málo na začátek ale přesto vám nic nebrání tomu aby jste to zkusila.

pozdrav

(Jana, 28. 8. 2008 22:11)

Prosím chtěla bych vědět jestli mám vlohy na práci s kartama a s kyvadlem.17.5.1969 děkuji Jana


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 

 

PortrétPoslední fotografie
Archiv

Kalendář
<< září / 2021 >>

Statistiky

Online: 6
Celkem: 1099022
Měsíc: 8739
Den: 310