Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak vidět barvu aury

Je to překlad z anglické stránky pomocí programu Translator.

Jak vidět  AURU:

Naše oči
S našimi očima my můžeme tušit (povšimněme si) velmi úzkou řadu vibračních frekvencí ElectroMagnetic (EM) chvění odpovídající vlnová délka od 0.3 0.7 mikrometry - z purpurové červený. A směs vibračních frekvencí ve výše uvedeném rozsah, který my povšimneme si s našimi očima jak barva. My můžeme měřit tuto směs přesně nahráváním spektrum světlý, ale jen používající zvláštních prostředků, nazvané spektrofotometry.

Barvy povšimly si našimi očima jsou jen naše částečné vnímání mnohem víc komplexní reality : komplexní chvění světla (a další kmity také). Pro vysvětlit výše uvedený sdělení, my bychom potřebovali definovat spektrum a vysvětlit jak my povšimneme si barvu s našimi očima.

Jak vidět Aura: rozvíjení zlatého pohledu

Ve snaze vidět auru, kterou my potřebujeme :

• Zvyšte citlivost našich očí AND
• Rozšiřte řadu jste povšimli si chvění za viditelným světlem .

Zdá se že my můžeme vykonat výše uvedený :

• Používání a tréninku našeho periferního vidění
• Rostoucí vystavení
• Zvětšete vizuální pocit zpracování v mozku - zvýší komunikaci mezi vlevo a vpravo polokoulemi mozku

Periferní vidění Proč bychom měli užívat naše periferní vidění? Naše sítnice ( ohnisková rovina oka obsahujícího fotosenzitivní buňky) je méně poškozený tam než v centrální části. Centrální část sítnice stále užívá se, a v průběhu let trpí nahromaděnou škodou od nadměrného a/nebo umělého osvětlování (TV, počítače, osvětlení umělé atd..). Také my jsme trénovali centrální vidění být použitý v jistých cestách v průběhu let.

Mladé děti vidí aury moc snadnější, protože jejich centrální vidění dosud není poškozené. Jednou, když oni jdou do školy, kterou oni jsou mu řečeno, aby užívali jejich vizi v jisté cestě , a postupně oni ztratí jejich přírodní zlatý pohled.

Rostoucí vystavení

Kdy my chceme dělat fotografii tmavé scény, my potřebujeme zvýšit expoziční dobu filmu. My můžeme vykonat toto pro naše oči koncentrací přesně na ONE bod na chvíli (30 60 sekundy).

Kdy naše oči posouvají, nebo scéna pohybuje před našimi očima, obrazy jsou dávaly průměrně naším okem. (25 TV snímků za sekundu se zdá je plynulým pohybem). Kdy my soustředíme se na jeden bod, my zvýšíme naši citlivost protože my činíme průměrně přicházející světlo, hromadící jeho účinek.

Naše fotosenzitivní buňky (červený Green a Blue) operuje jak snímače kmitů , stejně jako 3 rozhlasové přijímače laděný 3 "barev" RGB. Kdy vy potřebujete dosáhnout velkého chvění , říká, houpání - vy můžete vykonat to používání velmi slabé budicí síly, ale pokračuje v tom. Soustředící se s vašimi očima jednoho bodu vy dosáhnete velmi podobného účinku: s velmi malým pobídnutím vy můžete postupně houpat se vaše fotografické citlivé buňky do velkého chvění, a toto má za následek vizuální pocit povšiml si mozkem.

Cvičení koncentrace 1

Umístěte kino ve Fig 1 asi 1.5 m před vámi. Dívejte se na přesně místo častých nehod pro 30 sekundy nebo tak nějak a sledujte barevné tečky s vašimi periferními viděními. Odolejte pokušení dívat se kdekoli jinde ale místo častých nehod.

Obrazek
Fík 1. Obraz pro cvičení koncentrace
Všimněte si, že barevné oblasti se zdá být obklopený "aurou" různé barvy. Kdy periferní senzory jsou povzbuzené po nějakou dobu, my máme barevné pocity, moc různý než kdy my užíváme centrální vidění. Delší vy soustředíte, jasnější je "aura" kolem barevných oblastí, protože vaše citlivost zvyšuje. Včera mohl bys dívat se na tento obraz po dobu několika hodin a nikdy vidět cokoli. Koncentrace v ONE bod pro dost dlouhý je klíč. Spíše než pravdivý Aura, toto cvičení demonstruje princip jak dívat se vidět lidský Auras dělá vás vědomý si jistých specifických schopností vašeho zraku a vašeho vnímání.

Cvičení koncentrace 2

Toto cvičení míří stimulovat komunikaci mezi oběma polokoulemi mozku, tím zvýšení "zpracovací síly" potřebný k tomu, aby viděla Auras. Umístěte kino ve Fig 2 asi 1 metr před vámi. Táhněte se vaši ruku vpřed tak, že jeden z vašich prstů je mezi a pod kruhy. Změňte ohnisko na tipu vašeho prstu a přehlédněte kruhy. Měl bys vidět 4 kruhy.
Pak miřte překrývat střední dva vidět ONE CIRCLE WITH A WHITE CROSS na vrch vašeho prstu, uprostřed mezi dvěma. Vidění kříže je důkaz, že levá polokoule mozku (spojené doprava oko) je hovořící pravá polokoule (spojené vlevo oko).

Obrazek

Toto cvičení se ukáže být extrémně prospěšný: 5 minuty z toho zdá se zdvojnásobit velikost elektrolyticky pokovovat- foton aura jak zaznamenaný bioelectrography .

Kříž zpočátku bude plout a zdál se nestabilní. Experimentujte s vzdáleností od vašeho prstu vašim očím k tomu, aby dosáhly perfektního kříže. Vy zisk významná výhoda po 3- 5 minutách údržby dokonale vyváženého kříže, raději bez blikání, ale trvání kouzla zdá se být tři čtvrtě hodiny koncentrace tehdy, která prý k tomu, aby udělala REAL rozdíl pro vaše duševní a zlaté schopnosti.

Podle mých zkušeností to je nejlepší k tomu, aby začínalo s minutou nebo dva a postupně zvýšit čas každý týden. Krátký a intenzivní koncentrace se zdá být lepší než delší jeden, přerušený neobratností.

Postupně, s praxí měl bys být schopný dosáhnout a udržovat kříž bez prstu. Při údržbě kříže zkusí povšimnout si dalších 2 kruhů stejně jako všechno kolem používání vašeho periferního vidění. Měl bys vidět Auric barvy kolem barevných kruhů nahoře s vašimi periferními viděními. Kdy vy můžete analyzovat okolí používání vašeho periferního vidění, bez vypuštění šípu kříž (a koncentrace), vy jste připravení vidět a číst aury.

Pokročilé úrovně koncentrace :

Jeden průměr v kříži zdá se obvykle "vpředu" dalším. Toto znamená , to jeden z vašich mozkových polokoulí se zdá budou ovládat dalších. Muži obvykle vidí nad horizontálním průměrem (levá polokoule ovládá) ženy obvykle vidět nad vertikálním průměrem (pravá polokoule ovládá).

Zkuste dostat "skrytý" průměr vpředu jak jen to bude možné, koncentrací, na požádání. Finální úroveň koncentrace je dosáhnout a udržovat dokonale vyvážený mrzutý na všechny čtyři zbraně podobné síly, tím dosažení perfektní balancuje oba polokoule. Mnoho lidí zažije úžasné efekty zde. Za prvé, koncentrace dostává moc hlubší. Za druhé, po 2- 3 minutách vy vypadáte jako prohrávající pohled, s jasným pozadím stávajícím se tmavé purpurové nebo růžovým. Vaše citlivost a uvědomění velmi zvýší.

Několik lidí ohlásili to nošení Chakra košile významně zvětšuje takovou koncentraci, a můj osobní zkušenost potvrzuje toto.

Barvy a zlaté páry

V koncentraci cvičení 1 a 2 my jsme zpozorovali ty skutečné barvy jsou obklopení Auras různých barev. Tyto zlaté barvy nejsou náhodné. Následující je seznam Auric Pairs barev pro všechny čisté barvy duhy (jednobarevné barvy).

červený dává tyrkysový aura, tyrkysový dává červený aura pomeranč dává modrý aura, modrý dává pomeranč aura žlutý dává fialka aura, fialka dává žlutý aura zelený dává růžový aura, růžový dává zelený aura.

Výše uvedený stůl také platí pro prostřední barvy, například žlutavozelená barva dává růžovou- fialovou auru. Všimněte si, to nad Auric páry jsou DIFFERENT než doplňková barva páry, "barevná kola" a "barevné mezery" podpořený vědou a uměním na Earth. Každé dítě může potvrdit ty zlaté páry uvedené výše jsou pravdivý.

A dobrý rozhlédnout se kolem prokázat , že Nature velmi má rád Auric Pairs. Vezměte nějakého červeného barevného ptáka a vy můžete si být jist, že toto pták bude mít tyrkysové části těla také. Stejný platí pro modrý- pomeranč, žlutá- fialka a růžové- zelené kombinace, nejen v ptácích, ale v rybě, motýlech, květiny atd. - cokoli který je živě barevný od přírody. Příležitostně vy vidíte " další nejlépe" barvu namísto perfektního zlatého utkání. Všiml jste si těch většin květin na Earth ten růst na stromech a jsou obklopený GREEN listy jsou každé fialka, růžový(purpurový) nebo červený? Zlatý Pairs v Nature jsou velmi stimulující, a často navodí ohromující pocit krásy a štěstí. Vy potřebujete memorovat a vědět dobře výše uvedený Auric Pairs. Proč? Protože jestli vy vidíte růžový Aura kolem někoho v jasně zeleném oblečení, tam je silná možnost že vy vidíte "auru" oblečení, ne osoby.


Vidění Aura Toto cvičení je navržený k tomu, aby vidělo Aura poprvé a/nebo praxe vidění Auras. Výběr dobrých stavů je důležitý: nejen vy vidíte Aura lépe, ale také zisk důvěra o tom, co vy vidíte.

1. Umístěte osobu před velmi měkký osvětlený PLAIN WHITE pozadí. A barevné pozadí změní Aura barvy, tak vy potřebujete dodatečnou znalost o slučovacích barvách. Nějaké kombinace pozadí a Auriných barev mohou způsobit problémy nesprávného výkladu.
2. Vyberte si ONE SPOT dívat se na. Střed čela je velmi dobrý. Toto je umístění takzvaný Brow Chakra nebo Third Eye. V nějakých kulturách (Indie) oni dali značku na čelu. Taková značka v dávných časech mohla znamenat pozvání na dívat se a vidět Aura.
3. Dívejte se na tento bod pro 30 60 sekund nebo delších
4. Po 30 sekundách analyzují okolí s vaším periferním viděním, zatímco ještě dívá se na stejný bod. Pokračování koncentrace je nejdůležitější. Odolejte pokušení rozhlédnout se kolem. Měl bys vidět , že pozadí poblíž osoba je jasnější a má DIFFERENT barva než pozadí dále pryč. Toto je vaše vlastní vnímání Aura. Delší vy soustředíte, lepší vy uvidíte to. Pamatujte si, soustředění na jeden bod zvyšuje vaši citlivost střádáním efekt Aura chvění dosažení vašich očí.

Braní SNAPSHOT Aura.

Po soustředící se dost dlouhý, aby viděl auru, zavřete vaše oči. Pro sekundu nebo dva vy uvidíte Aura ONLY. Buďte připravení. Vy máte jen jednu sekundu nebo dvě dokud vaše fotosenzitivní buňky zastaví vibrování a poslání vizuálních pocitů na mozek. A jestli vy minete je, vy musíte začnete soustředící se znovu. Zkuste experimentovat jak rychlý nebo zpomalíte se měl bys zavřít vaše oči.

Pozorující aury dalších lidí

Nej je přímo dívat se na něčí obočí chakra (třetí oko nebo oko moudrosti, která je umístěná @1.5 cm nad nosem, mezi očima) a cíl k tomu, aby dosáhl duševního stavu podobného technice koncentrace popsané výše nejméně 30- 60 sekundy. Já jsem zkoušel také dívající se na hrdelní a srdeční chakras s podobnými výsledky. Ať tak nebo onak, jestli vy soustředíte se na něčí hruď to vypadá tak neobvyklý , že osoba týkající je obvykle velmi neklidná o tom. Kdy vy prověříte něčí obočí chakra vy můžete ve skutečnosti pokračovat konverzaci. Znovu, velmi měkké osvětlené pozadí, se žádnými stíny je nejlepší.
S praxí, nějaké rovnoměrně osvětlené pozadí (jako modrá obloha například) bude stačit.

Jak vidět váš vlastní Aura

Postávejte 1.5 m před dobrou velikostí se zrcadlí. Na začátku to je nejlepší jestli pozadí za vámi je prostý bílý a tam nejsou žádné stíny. Osvětlování by měl být velmi měkký a uniforma ne jasná. Řiďte se směrnicemi nahoře pro vidění Auras.

PRACTICE nejméně 10- 15 minuty každý den k tomu, aby zvýšil vaši citlivost a vyvinout Auric pohled. Pamatujte si, že praxe je požadovaná, aby vyvinout Auric pohled.

Zlatý pohled a paobrazy

Jeden z nejčastějších otázek během mých dílen je: "Tom, jsou mé oči hraní triků na mě ?" Odpověď je ne, vy právě jste učili se věnovat pozornost jakým vašim očím byly schopné. Světelná čidla v našich očích (červený Green a Blue) jsou snímač kmitů které jsou vysoce nelineární a oni má paměť. Následek paměti je že oni mohou oscilovat až několik sekund po vizuálním pobídnutí bylo přerušené.

Tato vzpomínka na vizuální pobídnutí je často povšimla si jak přetrvávající vjem. Přetrvávající vjemy mají přesně stejný tvar jak originální obrazy. Přetrvávající vjem objektu obklopeného jeho Aura je větší než originální obraz. Zvýšení takového přetrvávajícího vjemu je kvůli chvění Aura a ve skutečnosti představuje "snímek" Aura. To je proto základní pro zaostřit v jednom bodu při sledování Aura a odolá pokušení měnit bod ohniska, jinak obraz Aura může zamotat se s přetrvávajícím vjemem objektu.

Význam Aura a jeho barvy

Aura je odraz naší pravé povahy v nějakém daném momentu. V tomto bodě možná to je nezbytné vysvětlit co já budu myslet "pravou povahou" a proč nějaké úsilí je nezbytný "objevit" to.
Naše společnost se zdá bude zdůrazňovat symboly, stereotypy, zvyky, manýry, povrchní chování, předstírání, následující jiní a předložení svobodné vůle nějakým "vůdcům". Naše "vzdělání" zdá se být založený na názorech a očekávání lidí, kteří zkusí ovládat stádo. Naše pravá povaha je to, co je zanechaný kdy my poznáme a vyřadit všechny naše zvyky, stereotypy, manýry, a předstírání, povrchní chování a stane se při plném vědomí, opravdu přírodní a spontánní. Všimněte si, že někteří lidé jsou tak napojení na jejich manýry a zvyky že je to velmi tvrdý, jestli ne nemožný, objevit koho oni opravdu jsou. Jediný způsob jak dostat instantní náhled do jejich osobnosti se zdá být sledováním jejich Aura, protože Aura ukazuje jejich pravou povahu, za nějakým průčelím povrchního chování. Obecně, více barevný, čistírna a jasnější Aura, lepší a více duchovně pokročilý je osoba. Také, více uniforma energetické rozložení v Aura, zdravější a více balancoval osobu je. Distribuce energie v Aura zdá se, že bude mít potenciál silný lékařský diagnostický nástroj , ale obvykle vyžaduje používání komplexního vybavení. Rozsah tohoto článku je soustředit se na co my můžeme snadno vidět s našimi očima. Náš Aura obklopuje celé tělo, ale výklad barev dole souvisí Aura kolem hlavy jen. Význam barev kolem hlavy představené pod navrhovaný v literatuře byla potvrzený autorem. Kdy vy učíte se vidět Aura dobře, vy můžete ověřit to pro sebe, koncentrací na jistých myšlenkách při sledování váš Aura, nebo říkající lidi jaké jejich myšlenky jsou kdy vy vidíte jejich Auras. Obvykle, lidi mají jeden nebo dva dominující nad barvami (silné stránky) v jejich Aura. Tyto barvy (nebo jejich Auric páry) bude nejspíše jejich oblíbené barvy. Navíc k dominantním barvám, Aura odráží myšlenky, city a touhy, které jeví se jako "křiklavé", "mraky" nebo "plameny", obvykle dále pryč z hlavy. Například blesk pomeranče v Aura signalizuje trochu nebo touhu vykonávat pravomoc a kontrolu. Pomeranč jak dominantní barva je znamení síly a hlavní schopnost k tomu, aby ovládala lidi. Rychle výměna "blesků" signalizuje rychle výměnu myšlenek.

Význam čistých barev Aura (barvy duhy, jasné, jasné, jednobarevné barvy):

Purpurový
: signalizuje duchovní myšlenky. Purpur je nikdy silný bod v Aura. To jeví se jen jako dočasné "mraky" a "plameny", ukazování opravdu duchovní myšlenky. Modrý: Vyvážená existence, udržující život, uklidnil systém nervu, přenášecí síly a energie. Lidi s modrým silným bodem v jejich Aura jsou uvolněný, balancoval a cítit připravený žít v jeskyni a přežít. Oni narodí se přeživší. Modrá myšlenka je myšlenka na povolí napětí systém nervózy k tomu, aby dosáhla rovnováhy mysli nebo myšlenka na přežívající. Ocelová modř může převyšovat jinou barvu v Aura, kdy osoba přijímá a/nebo přenášecí informaci v telepatické komunikaci. Například Michel Desmarquet, autor " Thiaoouba proroctví ", často žhne ocelovou modří během jeho přednášek, zvlášť když on odpovídá otázky z veřejnosti.
Tyrkys: signalizuje dynamickou kvalitu bytosti, vysoce dodala energii osobnosti, schopný projekce, majícího vlivu na dalších lidí. Lidi s tyrkysovým silným bodem v jejich Aura může dělat mnoho věcí současně a jsou dobří organizátoři. Oni cítí nudný kdy vynucený k tomu, aby soustředili se na jednu věc. Lidi milují šéfy s tyrkysový Auras, protože takoví šéfové vysvětlí jejich cíle a ovlivňovat jejich tým spíše než požadavek provádění jejich příkazů. Tyrkysová myšlenka je myšlenka na organizování a majícího vlivu na jiné.
Zelený: klidná, modifikující energie, přírodní hojivá schopnost. Veškeří přírodní léčitelé by měli to. Lidi se zeleným silným bodem v jejich Auras jsou přírodní léčitel. Silnější zelený Aura, lepší léčitel. Oni také milují zahradničení a obvykle mělo "zelenáč" - cokoli roste pro ně. Být v přítomnosti osoby se silný a zelený Aura je velmi pokojná a klidná zkušenost. Zelená myšlenka signalizuje klidný stav a hojení.
Žlutý: radost, svoboda, ne -- připojení, uvolňující nebo uvolnění vitálních sil . Lidé, kteří žhnou žlutí jsou plní vnitřní radosti, velmi velkorysí a ne napojení na cokoli. Žlutý světelný kruh kolem hlavy: vysoký duchovní vývoj. A podpis duchovního učitele. Nepřijměte duchovní učení z každé/ho kdo nemá takový žlutý světelný kruh. Budha a Kristus měl žluté světelné kruhy prodlužující k jejich zbraním. Dnes to je vzácný na Earth najít osobu se světelným kruhem větším než 1 palec. Žlutý světelný kruh jeví se následkem vysoce aktivního obočí chakra (které může být viděné žhnutí s fialkou mnoha lidmi v mých dílnách). Vysoce duchovní lidi stimulují obočí chakra spojitě po mnoho let, protože oni vždy mají intenzivní duchovní myšlenky v jejich míněních. Kdy toto chakra je pozorovaný kdy vysoce aktivní, žlutý (zlatý pár) světelného kruhu se jeví kolem toho, prostředí celá hlava. Žlutá myšlenka signalizuje moment radosti a spokojenosti.
Pomeranč: povznášející a pohlcování. Podnětný. A znamení síly. Schopnost a/nebo touha k tomu, aby ovládala lidi. Kdy pomeranč se stojí silnou stránkou, to obvykle přispěje k žlutému světelnému kruhu, pak který se stává zlatem, ukazováním nejen duchovní učitel, ale silný duchovní učitel, někdo schopný demonstrování jeho/jejích jedinečných schopností. Oranžová myšlenka je myšlenka na cvičící sílu nebo touha k tomu, aby ovládala lidi.
Červený: materialistické myšlenky, myšlenky o fyzickém tělu. Převážně červený Aura signalizuje materialisticky orientovanou osobu.
Růžový (=purpurový+červený): milovat (v duchovním smyslu). Pro získat čistý růžový, vy potřebujete míchat purpurovou ( nejvyšší četnost, kterou my povšimneme si) s červenou ( nejnižší četností). Růžový Aura signalizuje , že osoba dosáhla perfektní rovnováhu mezi duchovním uvědoměním a materiální existencí. Nejpokročilejší lidi nemají nejen žlutý světelný kruh kolem hlavy ( stálý silný bod v Aura) ale také velký růžový Aura prodlužující dále pryč. Růžová barva v Aura je docela vzácný na Earth a jeví se jen jako dočasnou myšlenku, nikdy jak silný bod v Aura. Význam Dirty barvy: (barvy objevující se temnější než pozadí víc jako kouř než žhne)
Hnědý: rušící, rozptylující, materialistické, negující duchovno. Gray: tmavé myšlenky, deprimující myšlenky, nejasné záměry, přítomnost temné strany osobnosti. Sirný (barva hořčice): bolest nebo nedostatek klidu, hněvu
Bílý: vážné onemocnění, umělé pobídnutí (drogy). Proč dělá bílá barva v Aura signalizuje problémy? Bílá barva je jako hluk, spíše než sada harmonických tónů (jednobarevné barvy). Je nemožné "ladit" hluk k orchestru hraní harmonické hudby, z toho důvodu bílý Aura signalizuje nedostatek harmonie v těle a mysli. Příroda, kterou my jsme součástí, je harmonický. Tato harmonie vstupuje diskrétní chvění "tóny" nebo harmonické kmity, částečně popisovaný moderní kvantovou fyzikou. Několik hodin před smrtí, Aura stává se bílý, a velmi zvyšuje v síle. Pro tento důvod ve většině kultur "smrt" je zobrazený ve WHITE (ne černý), protože v minulosti, lidi mohli ve skutečnosti vidět bílý Aura před smrtí. Zdá se ten náš předkové věděl moc víc než my jsme připravení k tomu, aby připouštěli.

Zesilující váš Aura chvění a bioenergie

Věci které mohou velmi zesílit vaši auru jsou:

1. Rozjímání (čištění vaší mysli z nějakých myšlenek)
2. cvičení koncentrace s křížem
3. Odpovídající vaší aury se životním prostředímOdpovídající vaší aury s prostředím Kdy my rovnáme se vibračním četnostem (spektra) toho, co my nosíme s těmito jsme vydávali přirozeně naším tělem a mysl zdá se nám, že vytvořit podmínky k tomu, aby zažily stav harmonie která je docela jedinečná. Účinek může být ve srovnání s "ladění" hudebního nástroje. Bez ladění, všechno vy můžete udělat s nástrojem je hluk, spíše než harmonická hudba. V podstatě tam jsou 3 techniky pro porovnání vás Aura s okolími:

1. Odpovídající vaší silné stránky. Kdy my zjistíme co jsme "silní stránka" (dominantní barvy) v náš vlastní Aura my můžeme se pokusit o rovnat se našim okolím nebo šaty s náš Aura. Znovu- zdobení náš domov pro dosáhnout lepšího utkání bude mít za následek pozitivní pobídnutí naší psychiky a bude pomáhat podporovat naši zdravou bytost v mnoha hlediskách. Podle co Nature udělá aby stimuloval nás, měli bychom užívat zlaté barevné páry míření pro takové utkání. Například jestli váš Aura převážně se zelená, měl bys užívat zelený stejně jako světlý růžový ve vašich ozdobách nebo oděvy.
2. Rovnejte se našim okolím k četnostem myšlenek. Četnosti myšlenek byly popsané v Section jednání s významem barev v Aura. Například, jestli vy přemýšlíte o povolit napětí vaše mysl ( modrá myšlenka) modrá okolí zesílí vaši myšlenku. Všimněte si, že když vy přijdete mimo dům ráno a obloha je dokonale modrý - vy cítíte uvolněný předtím než vy máte čas přemýšlet o něco jiného. Toto je protože nějaká myšlenka směrem do povolí napětí mysl je nápomocná modrým chvěním oblohy. Když obloha je šedý, vy máte deprimující myšlenky předtím než vy všimnete si toho. Všimněte si, že móda džíny je velmi populární, protože to napomáhá nám v dosažení uvolněné mysli. Zkoušející podporovat hnědé džíny mohou prokázat docela zbytečné.
3. Rovnejte se rozložení četnostem podél těla. Toto zdá se být Ultimate Naturalem pobídnutí, ale vyžaduje speciálně navržené šaty takové jak Chakra košile . Výsledky se zdají byly celkem podobný akci akupunktury, ale namísto jehličí sada 16 klíčových barev je užívané. Nějaký velkolepá zlepšení v lidové bioenergii pole (aura) byla pozorovaná za několik minut dávání toho na.
V každém případě, použití čistý, blízko jednobarevné (duhy) barvy zdá se základní. Mohou být subtilní a delikátní, ale měli by obsahovat zřetelně čistou "duhu" harmonické kmity chvění.

Levá strana: Zlepšení lidský bioenergii pole po několika minutách bioresonant barva pobídnutí.Složená rekonstrukce lidské bioenergie pole používání metoda Korotkov .

Potlačující Aura

Věci které zdá se, že budou redukovat, zahalit nebo zkřivit vaši bioenergii (aura) jsou:

• FEAR, stres, úzkost, nenávist, závist, žárlivost nebo nějaká jiná záporná myšlenka nebo pocit
• Fyzická krize ve vašem tělu - onemocnění, umělé pobídnutí (drogy) atd. Tyto může ukázat dočasné zvýšení aury velikost - tento účinek je podobný k tomu účelu vašeho těla pěstování teploty během choroby. Vy potřebujete učit se READ Aura diagnostikovat takovou krizi. Nejspíše takový zvětšený Aura bude bílý.
• Šaty a životní prostředí rachocení s váš Aura. Otupe se barevné šaty absorbujte vaši bioenergii spíše než harmonicky zvýšení to. To je zajímavý pro všímat si, že muži na Earth zemře moc dříve než ženy, bez ohledu na jejich kulturní a etnické pozadí, dieta atd Podle mého mínění to souvisí se skutečností, že muži oblečou do černých nebo šedých barev pro většiny jejich životů a zřídka užívat barvy. Ženy užívají mnohem víc barev v jejich šatech a měnit je často. Zajímavé je, že četní mužští ptáci v Nature jsou moc jasnější barevný než ženy. A THEY žijí déle. Příroda vždy dává nám narážku. Všechno my potřebujeme udělat je sledujeme to a přijme myšlenky z toho. Okamžitý efekt nesoucí šedý, černý nebo hnědý šaty zdá se že to oni dělají vás jste unavovali rychlejší. Všiml jste si těch mladých lidí dnes dívat se MUCH OLDER než měli by?

Není to logický že bychom měli se vyhnout všem výše uvedeného podle možností ? "kultivace" nějaká výše uvedeného pro prodloužen čas může mít stálý účinek na vaši psychiku a váš Aura.

Hvězdné těleso

Často, hvězdné těleso se mýlí pro auru. Hvězdné těleso je THE nejdůležitější , věčná část nás, protože náš vědomě je vložený do toho. Chvění aury zastaví kdy naše fyzické tělo umírám. Hvězdné těleso je věčný: jeho životnost je asi 10e22 léta, které blíží se celý život Universe (to je docela chvíle). Hvězdné těleso je elektronická masa obsahující asi 4e21 (4,000,000,000,000,000,000,000) elektrony.

Naši fyzici jsou ještě objevit , ty elektrony v našem hvězdném tělesu mají hroznou kapacitu paměti, a oni ve skutečnosti obsahují informaci a inteligence která ovládá veškeré funkce naší mysli a těla, včetně veškerý hojivých procesů. Toto hvězdné těleso je ve skutečnosti ryzí "nás". Používání počítačové hantýrky, naše fyzické tělo je hardware, vybavený senzory, vysílači, přijímači a akčními členy, a elektronické hvězdné těleso obsahuje software, paměť, ukládání dat do paměti stejně jako vědomě a volná vůle operátora, rozhodnutí co dělat. Není vyloučeno, že naše fyzická těla jsou nedokonalá, nebo onemocní, jednoduše protože my jsme ještě ne- nevyvinuli náš vědomě budovat a ovládat není žádný lépe. Konečný cíl je aby mohl vědomě ovládat aktivitu každé buňky v našem tělu a zvláště regenerovat (omladit) jim podle přání. Jestli my můžeme vykonat toto, my budeme navždy mladý a to bude až nás kdy a jak my chceme měnit naše fyzická těla. Také my budeme mít kompletní svobodu být jeden nebo druhý ve fyzickém tělu (potřebný jak nástroj jestli chcete pomoct druzí) nebo připojí se k Source vědomě, pobytu ve vašem hvězdném tělesu. Představte si radost a veselá zábava, kterou my můžeme mít pak. Toto není sen. Toto je realita .

Tam je jen 2 věci, které mohou poškodit informaci uloženou v našem hvězdném tělesu a zranit nás pro mnoho celých život k tomu, aby přišly: drogy a hlasitý hluk .

Experimentovat vidět vaše vlastní hvězdné těleso :

Udělejte oba váš únik o vlásek ukazováčků navzájem, raději ve fontu tmavého, matového pozadí. Černé pozadí je OK. Dívejte se mezi prsty a kolem nich a poznámka, že pozadí blízko u vašich prstů je jasnější. A modravý transparentní a mírně svítící žár zodpovědný za toto ve skutečnosti je součástí vašeho hvězdného elektronického těla. spojem vaše ruce vy zavřete elektronický obvod , dělání hvězdného tělesa víc viditelného. Tvar vašeho elektronického hvězdného tělesa následuje těsně vaše fyzické tělo. Někteří lidé mají jejich hvězdné těleso docela silný a jasný, prodlužující 10 mm nebo více za jejich fyzickým tělem. Typicky, 2- 4 mm je považovaný za průměr pro zdravou osobu na Earth.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Děkuji

(Fry, 2. 1. 2009 22:52)

Moc Vám děkuji.

Pro Fry

(Arachnid, 2. 1. 2009 3:49)

Cvičení na koncentraci 2.
Toto cvičení stimuluje komunikaci mezi oběma polovinami mozku, tím zvýší vaši schopnost vidět auru.. Umístěte obrázek ve vzdálenosti asi 1 metr před vámi. Natáhněte vaši ruku vpřed tak, že jeden z vašich prstů je mezi a druhý pod kruhy. Změňte ohnisko na pohled vašeho prstu a dívejte se na kruhy. Měli byste vidět 4 kruhy.
Vidění kříže je důkaz, že levá polovina mozku (spojená s pravým okem) a pravá polovina (spojená s levým okem).
Kříž zpočátku bude plout a zdát se nestabilní. Experimentujte se vzdáleností od vašeho prstu vašim očím k tomu, aby jste dosáhly perfektního kříže. Když se vám podaří 3- 5 minut vidět kříž bez mrkání(blikání) jste připraveni vidět auru.

Podle mých zkušeností to je nejlepší k tomu, aby se začínalo s minutou nebo dva a postupně se zvyšovat čas každý týden. Krátká a intenzivní koncentrace se zdá být lepší než jedna delší, přerušovaná neobratností.
Postupně, s praxí měli byste být schopní dosáhnout a udržovat kříž bez prstu. Při údržbě kříže zkuste si povšimnout dalších 2 kruhů stejně jako všechno kolem používání vašeho periferního vidění. Měl bys vidět auru barvy kolem barevných kruhů nahoře s vašimi periferními viděními.

Aura

(Fry, 30. 12. 2008 16:16)

Je mi to trapné, ale vůbec nechápu to druhé cvičení na koncentraci. Byl by někdo tak hodný a napsal tady "český" překlad? Abych to nějak pochopil? Děkuji moc ... A taky děkuji za krásné stránky ;)

Pro Patricii

(arachnid, 5. 9. 2008 21:28)

Vidění kříže je důkaz, že levá polokoule mozku (spojená pravé oko), pravá polokoule (spojená levé oko).Při pocitech bolesti očí atd, je lepší cvičení ukončit a nechat oči odpočívat.Potom můžete znova pokračovat ve cvičení.

Otazka

(Patricia, 2. 9. 2008 21:06)

Co znamena ked pri 2 cviceni nevydim krozik ale kriz ako v kostole alebo na hrob co umrem ? A mozem vydet auru lebo moj zrak roby strasne divi ked sa pozeram na 1 predmet iba minutu,ked to nechcem bo je to divne a neprijemnee ale da sa to vydrzat,tak nevim ci mozem vydet auru alebo mam ist ocnemu..?Alebo psichijatrovy lebo to neni normalne xD.Ja nejsom blazon nemyslite si a nco by som si take blbosti vymyslilala ...

 

 

PortrétPoslední fotografie
Archiv

Kalendář
<< srpen / 2020 >>

Statistiky

Online: 4
Celkem: 994443
Měsíc: 9787
Den: 357